Reklama
aplikuj.pl

Przeciek ujawnia specyfikację nowego OnePlus Nord 3, ale…

Śledząc doniesienia na temat smartfonów jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że nie zawsze są one zgodne ze sobą. Tak też jest w przypadku OnePlus Nord 3, bo nowe informacje zaprzeczają tym, które pojawiły się wcześniej. Gdzie więc leży prawda?

Co zaoferuje OnePlus Nord 3?

Zacznijmy może od tego, w czym do tej pory źródła są zgodne. Zarówno te starsze przecieki, jak i ten nowy ujawniają, że nowy członek serii Nord dostanie 50-megapikselowy aparat główny, ultraszerokokątny 8 Mpix i makro 2 Mpix, natomiast z przodu znajdzie się 16-megapikselowy aparat do selfie. Tymczasem jeśli chodzi o pozostałe szczegóły, tutaj mamy już do czynienia ze sporą rozbieżnością.

Wedle nowych doniesień, Nord 3 będzie wyposażony 6,72-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Za napędzanie odpowie Dimensity 9000 wspierany przez 8 lub 16 GB pamięci RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Akumulator natomiast zaoferuje pojemność 5000 mAh z szybkim ładowaniem z mocą 80W.

Tymczasem poprzednie plotki mocno odbiegały od tych nowych, bo wskazywały na 6,5-calowy ekran, akumulator 4500 mAh z ładowaniem 100W oraz na układ Dimensity 8100 lub 8200. Różnice są więc dość znaczące, więc nie wiadomo, które są bardziej prawdopodobne. Spodziewamy się jednak, że OnePlus Nord 3 pojawi się już niedługo i wtedy będziemy mogli poznać jego oficjalną specyfikację.