Reklama
aplikuj.pl

OnePlus Nord CE 3 Lite zaliczy premierę już za kilka dni

Po premierze flagowca OnePlus szykuje się na premierę bardziej budżetowego modelu z popularnej serii Nord. Kiedy na rynek trafi OnePlus Nord CE 3 Lite?

OnePlus Nord CE 3 Lite to zupełnie inny model niż Nord CE 3 lub Nord 3, o których mogliśmy ostatnio usłyszeć więcej dzięki przeciekom. Sądząc jednak po nazwie, możemy się spodziewać, że będzie to bardziej budżetowa wersja Nord 3 CE, o której niestety za wiele nie wiemy.  Nord CE 3 ma być napędzany przez układ Snapdragon 782G, zostanie wyposażony w 6,72-calowy ekran z odświeżaniem 120 Hz, akumulator 5000 mAh z ładowaniem 80W i zestaw aparatów składający się z 50-megapikselowego aparatu głównego, 8-megapikselowego ultraszerokokątnego i 2-megapikselowego dodatkowego czujnika. 

W jaki więc sposób od tych dwóch modeli będzie różnił się OnePlus Nord CE 3 Lite? Trudno powiedzieć. Może być tak, że pomimo podobnych nazw, będzie to zupełnie inne urządzenie. Dla przykładu, jego bezpośredni poprzednik, czyli Nord CE 2 Lite różnił się od CE 2 akumulatorem, chipsetem, ekranem i kilkoma jeszcze szczegółami.

Ogłaszając datę premiery, pokazano wygląd urządzenia i limonkowy wariant kolorystyczny. OnePlus Nord CE 3 Lite zadebiutuje już 4 kwietnia i możliwe, że do tego czasu poznamy więcej szczegółów na jego temat.