Reklama
aplikuj.pl

Przeciek ujawnia specyfikację OnePlus Nord CE 3. Premiera tuż za rogiem?

OnePlus Nord CE

Na początku tego roku OnePlus wprowadził na rynek model Nord CE 2, a dwa miesiące później pojawiła się jego wersja Lite. Z racji, że powoli zbliżamy się do końca roku, to nic dziwnego, że pojawiają się doniesienia na temat kolejnego przedstawiciela serii, czyli Nord CE 3.

Znany leaker OneLeaks udostępnił większość specyfikacji nadchodzącego urządzenia, ujawniając tym samym, że sporo specyfikacji będzie współdzielonych z CE 2 Lite 5G. Oczywiście nie wszystkie, bo producent ma zamiar wprowadzić kilka zmian.

Doniesienia wskazują, że na pokładzie Nord CE 3 znajdzie się 6,7-calowy ekran LCD o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Nie poznaliśmy informacji na temat przedniego aparatu, ale z tyłu producent ma umieścić potrójną konfigurację z jednostką główną 108 Mpix, wspieraną przez dwa obiektywy po 2 Mpix każdy do makro i pomiaru głębi.

Za napędzanie smartfona odpowie układ Snapdragon 695 w połączeniu z 8 lub 12 GB pamięci RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Energii dostarczy natomiast akumulator 5000 mAh z szybkim ładowaniem 67W. Mówi się jeszcze, że czytnik linii papilarnych zostanie umieszczony na bocznej krawędzi, więc można się spodziewać jego integracji z przyciskiem zasilania.

OnePlus Nord 3 powinien zadebiutować na początku przyszłego roku, prawadopodobnie w okolicach lutego.