Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzący OnePlus Nord Watch będzie dostępny w kilku kształtach i rozmiarach

Nadchodzący OnePlus Nord Watch będzie dostępny w kilku kształtach i rozmiarach

Wkrótce na rynku ma zadebiutować niedrogi smartwatch OnePlus Nord Watch. Wedle najnowszego przecieku, urządzenie będzie dostępne aż w pięciu wariantach.

Rynek smartwatchy stale się rozwija i poszczególni producenci starają się wprowadzać do sprzedaży coraz to kolejne modele. Nie są to jednak tylko urządzenia premium, ale również modele pokroju OnePlus Nord Watch – niedrogie, ale pełne funkcjonalności. O tych na razie wiele nie wiemy, choć mówi się, że zaoferują wszystko to, czego od smartwatcha powinniśmy oczekiwać. Spodziewamy się więc najważniejszych czujników monitorujących stan zdrowia, funkcji sportowych i możliwości dostosowania urządzenia do swoich preferencji.

Jeśli już przy tym jesteśmy, to nowy przeciek wskazuje, że takie dostosowanie nie ograniczy się tylko do wyboru tarcz albo motywu. OnePlus Nord Watch ma bowiem pojawić się w dwóch wersjach – prostokątnej i okrągłej, a także w kilku rozmiarach. W przypadku tarczy prostokątnej będą to ekrany o rozdzielczości  240 × 280 pikseli lub 368 × 448 pikseli. Okrągłe natomiast będą dostępne z wyświetlaczami 240 × 240 pikseli i 390 × 390 pikseli. Będzie też trzeci wariant o nieznanej rozdzielczości.

W sieci pojawiły się też rendery, na których możemy zauważyć kilka różnic pomiędzy poszczególnymi wariantami. Np. w przypadku wersji okrągłej – jeden lub dwa fizyczne przyciski.

Na razie nie wiadomo, kiedy OnePlus Nord Watch zadebiutuje, ale jeśli w sieci pojawi się jakaś informacja na ten temat – damy Wam znać.