Reklama
aplikuj.pl

OnePlus szykuje w lutym wielki wysyp urządzeń. Wśród nich może znaleźć się też tablet

Na początku lutego OnePlus wprowadzi na globalny rynek OnePlus 11, czyli swojego najnowszego flagowca. Jednak podczas wydarzenia zobaczymy jeszcze kilka innych interesujących urządzeń.

7 lutego odbędzie się wielkie wydarzenie zorganizowane przez OnePlus

Z pewnością OnePlus 11 będzie główną gwiazdą tej imprezy, która odbędzie się 7 lutego. Jednak producent nie poprzestanie tylko na wprowadzeniu flagowca na rynek międzynarodowy. Wiemy już, że firma zaprezentuje słuchawki Buds Pro 2, swoją pierwszą klawiaturę i 65-calowy inteligentny telewizor. Wczoraj Amazon zdradził też, że tego dnia odbędzie się premiera jeszcze jednego telefonu – OnePlus 11R. Spodziewaliśmy się, że to już wszystko, ale jak się okazuje, OnePlus może mieć jeszcze coś w zanadrzu.

Jeśli śledzicie doniesienia na temat poczynań firmy, to z pewnością już kiedyś obiły się wam o uszy plotki o OnePlus Pad, czyli pierwszym tablecie w portfolio firmy. Mówi się o nim od 2021 roku i choć raczej bez konkretów, to i tak sygnał, że urządzenie może powstawać. Tym razem wspomina się, że tablet zadebiutuje właśnie 7 lutego, razem z pozostałymi urządzeniami.

Oppo Pad Air

O jego specyfikacji nie wiemy właściwie nic, jednak niektóre źródła wskazują, że OnePlus pójdzie raczej na łatwiznę i sięgnie po Oppo Pad lub Oppo Pad Air. Ze względu na bliską współpracę obu firm, nie byłoby to niczym zaskakującym, gdyby OnePlus po prostu zmienił nazwę jednego z tych urządzeń, dał mu nieco inny wygląd i wprowadził go do swojej oferty.