Reklama
aplikuj.pl

OnePlus zdradza szczegóły na temat swojego pierwszego tabletu. OnePlus Pad zadebiutuje już na dniach

Już 7 lutego OnePlus pokaże całą masę nowych urządzeń, wśród których znajdzie się też pierwszy tablet. OnePlus Pad będzie wyposażony w kilka niespodzianek.

OnePlus Pad z klawiaturą magnetyczną i rysikiem

Podgrzewając atmosferę przed nadchodzącą premierą OnePlus zdradza drobne szczegóły na temat swoich urządzeń, w tym też tabletu. Dzięki nowemu zwiastunowi wiemy więc, że w zestawie z OnePlus Pad znajdzie się magnetyczna klawiatura i rysik. To niecodzienna, ale jednocześnie świetna wiadomość, ponieważ zwykle takie akcesoria klienci muszą kupować osobno. Umieszczenie ich w zestawie z pewnością uatrakcyjni sprzęt w oczach potencjalnych klientów i da firmie przewagę nad konkurencją.

Czytaj też: Aukcja 5G – państwowy Exatel znowu ma roszczenia

Zarówno klawiatura, jak i rysik, znacznie wpłyną też na produktywność, bo dają o wiele większe pole do popisu, jeśli chodzi o korzystanie z tabletu. Zwiastun pokazuje nam rysik w kolorze białym, a klawiaturę z gładzikiem w kolorze Mint Green, pasującą do wersji kolorystycznej urządzenia. Dzięki podłączeniu magnetycznemu będzie można dostosować kąt nachylenia tableta, dla większego komfortu.

Zwiastun daje nam też szybkie spojrzenie na okrągły, centralnie umieszczony tylny aparat i skórzany tylny panel. Widać też wygrawerowany napis Dolby Vision Atmos po jednej stronie wraz z czymś, co wydaje się magnetycznym gniazdem do umieszczenia rysika.