Reklama
aplikuj.pl

OnePlus szykuje swój pierwszy tablet. Nazwą to on nas z pewnością nie zaskoczy

Oppo Pad

Wygląda na to, że także OnePlus ma zamiar wejść na rynek tabletów i to już w przyszłym roku. Nowy przeciek ujawnił, że firma opatentowała właśnie nazwę „OnePlus Pad”.

Podczas gdy jedni producenci silą się na wymyślne nazwy swoich nowych urządzeń, inni stawiają na prostotę. Dotyczy to zarówno smartfonów, jak i tabletów. Niedawno zresztą mieliśmy premierę Redmi Pad, który jest tego świetnym przykładem. Kolejnym ma być OnePlus Pad, czyli pierwsze takie urządzenie w ofercie producenta.

Znany leaker Max Jambor ujawnił na swoim Twitterze, że firma opatentowała nazwę OnePlus Pad i już w przyszłym roku ma zamiar wypuścić na rynek taki tablet. Tutaj od razu pojawia się bardzo ważne pytanie – czy będzie to całkowicie nowe urządzenie? Jak zapewne wiecie, OnePlus i Oppo mocno ze sobą współpracują, a z racji, że ta druga firma ma już swojego tableta, może się okazać, że Oppo Pad ponownie zadebiutuje, tylko po prostu pod inną nazwą. To oczywiście tylko nasze przypuszczenia i mamy nadzieję, że będzie to jednak zupełnie nowe urządzenie.

Rendery i specyfikacja Oppo Pad wyciekły przed premierą

Taki ruch może jest nieco zaskakujący, ale nie dziwi. OnePlus w ostatnich latach znacznie rozszerzył swoje portfolio, w którym oprócz telefonów z różnych półek cenowych, znajdziemy też słuchawki czy smartwatche.