Reklama
aplikuj.pl

OnePlus potwierdza istnienie swojego pierwszego tableta. Kiedy premiera?

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o plotkach na temat rychłej premiery OnePlus Pad, czyli pierwszego tableta w portfolio OnePlus, a dziś mamy potwierdzenie tych doniesień.

Już 7 lutego OnePlus wprowadzi na globalny rynek (zaczynając od Indii) swój najnowszy flagowy smartfon, wraz z którym zadebiutują też słuchawki Buds Pro 2, klawiatura i inteligentny telewizor. Wspomina się jeszcze o OnePlus 11R, a wczoraj doszły też doniesienia o tablecie, który również miałby zaliczyć premierę w lutym.

O tym urządzeniu mówi się zresztą od lat i do tej pory wszystko pozostawało w sferze plotek. Dziś jednak, na stronie producenta, pojawiło się zdjęcie, na którym widać OnePlus 11, słuchawki, a pod nimi urządzenie z dużym ekranem i metalową ramką, czyli właśnie tablet. Na zdjęciu nie widać za wiele, ale na szczęście w sieci pojawiły się też rendery. OnePlus Pad wygląda na nich dość standardowo, a przynajmniej z przodu.

Z tyłu, jak widzicie powyżej, mamy dość nietypowo umiejscowiony aparat. Zwykle producenci montują go w rogu plecków, a tutaj znalazł się on w zupełnie innym miejscu. Sama wyspa jest okrągła, co pasuje do designu, jaki przyjęto w tegorocznym flagowcu. Oczywiście należy pamiętać, że rendery niekoniecznie muszą przedstawiać rzeczywiste urządzenie, ale na szczęście długo nie będziemy musieli czekać na to, by zobaczyć prawdziwy wygląd OnePlus Pad.