Reklama
aplikuj.pl

OnePlus szykuje smartwatch Nord?

OnePlus Watch
OnePlus Watch

Wygląda na to, że OnePlus ma zamiar rozszerzyć serię Nord o smartwatch. Pierwszy model ma już niedługo wejść na rynek jeszcze w tym roku.

Seria OnePlus Nord powiększy się o smartwatch?

W ubiegłym roku OnePlus wszedł na rynek smartwatchy wraz z modelem OnePlus Watch, cechującym się eleganckim designem i długim czasem pracy baterii, choć jednocześnie rozczarowującym jeśli chodzi o funkcje i oprogramowanie. Od tamtej pory nie słyszeliśmy, by producent szykował jego następce, ale nowe doniesienia mówią nam o innym zegarku, który właśnie powstaje.

OnePlus Watch

Jak podaje serwis 91Mobiles, OnePlus pracuje już nad takim urządzeniem, które ma zadebiutować w drugiej połowie roku wraz z OnePlus Nord 3. O samym zegarku nie wiadomo niestety zbyt wiele, ale ma być to prawdopodobnie model budżetowy, kosztujący mniej niż 130 dolarów.

Spodziewać się można, że producent wyposaży go w typowe dla smartwatchy funkcje, takie jak czujniki tętna czy tlenu we krwi, śledzenie aktywności i snu oraz sporo funkcji sportowych. Mamy nadzieję, że zaczerpnie też z OnePlus Watch żywotność baterii, a przy tym nie powtórzy błędów, które zrobiono przy pierwszym smartwatchu.