Reklama
aplikuj.pl

OnePlus Watch 2 i OnePlus Band 2 mogą wkrótce zadebiutować

OnePlus Watch
OnePlus Watch

Niedawno pisaliśmy Wam o doniesieniach, że OnePlus szykuje smartwatch Nord, a teraz z kolei pojawiają się informacje o nowej generacji zegarka Watch i smartbanda. OnePlus Watch 2 i OnePlus Band 2 mogą wkrótce wejść na rynek.

OnePlus Watch, choć wyglądał świetnie i miał sporo zalet, ostatecznie bardziej rozczarowywał niż zachwycał. Wydaje się, że to właśnie dlatego długo nie słyszeliśmy o nowej generacji tego zegarka. Teraz, dzięki przeciekowi pochodzącego od Pricebaba i leakstera Mukula Sharmy, wiemy, że producent całkowicie nie porzucił swojego flagowego smartwatcha na rzecz modelu z serii Nord. Mówi się, że zarówno OnePlus Watch 2, jak i OnePlus Band 2 weszły na etap produkcji w Europie i Azji. Nie chodzi więc już o plany, a o produkty, które są na etapie powstawania. A to z kolei może wskazywać, że premiera odbędzie się w najbliższych miesiącach.

Niestety przeciek nie zdradza nam zbyt wielu szczegółów na temat tych modeli, ale wiadomo, że przynajmniej w przypadku OnePlus Watch 2 producent musi poprawić naprawdę wiele. Oprogramowanie, słabe funkcje monitorowania aktywności i wiele innych aspektów, które sprawiały, że zeszłoroczny smartwatch OnePlus rozczarowywał.