Reklama
aplikuj.pl

OnePlus zapowiada specjalną edycję OnePlus 11. Za inspirację posłużyła odległa planeta

OnePlus 11

Choć premierę tegorocznego flagowca z głównej serii OnePlus ma już za sobą, to firma nie chce dać nam o nim zapomnieć. Na Weibo pojawiła się zapowiedź specjalnej edycji OnePlus 11, która korzystać będzie z niespotykanego dotąd w branży materiału.

Specjalne edycje smartfonów pozwalają producentom na odrobinę szaleństwa. W regularnych urządzeniach są bardziej powściągliwi, ale to dopiero limitowane edycje sprawiają, że mogą puścić wodze wyobraźni lub zastosować technologię bardziej eksperymentalną. W tym przypadku Oppo ma postawić na wyjątkowy materiał, który ma w jakiś sposób być związany z kosmosem. Na grafikach, które na Weibo udostępnił prezes OnePlus China Li Jie widać bowiem Jowisza, co może wskazywać, że OnePlus 11 Special Edition może mieć coś z nim wspólnego, np. kolorystykę.

Znany leaker Digital Chat Station dorzucił nam na ten temat kilka szczegółów, zdradzając, że OnePlus użyje specjalnego materiału do wykonania obudowy, a co najważniejsze, do tej pory żaden inny producent nie użył takiego rozwiązania w branży smartfonów. Materiał ma sprawiać, że urządzenie będzie chłodne w dotyku. Leaker potwierdził również, że nie jest to OnePlus 11 Concept, którego prezentację mogliśmy oglądać podczas targów MWC.

Jesteśmy więc bardzo ciekawi, jaka to innowacja zostanie pokazana tym razem. Inne źródła spekulują, że być może nowy OnePlus 11 będzie mógł zmieniać kolor, ale to tylko przypuszczenia. Na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze poczekać.