Reklama
aplikuj.pl

Opaska Moodbeam pozwoli bliskim i szefowi monitorować nasz nastrój

Stworzona przez brytyjską firmę opaska Moodbeam pozwala na monitorowanie naszego nastroju i wysyłanie odpowiedniego sygnału naszym bliskim, a także… szefowi.

Opaska Moodbeam nie jest jednak aż taka inteligentna, większość musimy zrobić sami

Nie jest to inteligentny produkt, który za pomocą technologii odczyta samodzielnie nasze stany emocjonalne. Opaska Moodbeam wyposażona jest w dwa przyciski, niebieski oznaczający smutek i żółty wesołość. W zależności od naszego nastroju sami musimy któryś z nich wcisnąć. Połączona jest z aplikacją, w której zapisują się informacje na temat naszych emocji, więc jeśli będziemy szczerzy, to będziemy mogli sprawdzić w których porach dnia, albo w jakich sytuacjach odczuwamy dane emocje.

Czytaj też: Oto nowoczesny otwieracz butelek za ponad stówę
Czytaj też: Nowe okulary Adidas Sport z technologią Kolor Up
Czytaj też: Gamingowa maseczka Razera Project Hazel oczywiście ma podświetlenie

Opaska ma również funkcję, dzięki której będzie można dać znać bliskim o naszym nastroju. Jest to prostszy sposób na pokazanie im, że jesteśmy smutni, a to może się przydać osobom, które mają problem z wyrażaniem emocji. Moodbeam sygnowana jest także jako narzędzie, które pozwoli pracodawcom monitorować nastrój pracowników… Jednak o ile w przypadku bliskich raczej będziemy szczerzy, tak z szefem już chyba nie. W końcu na wiecznie niezadowolonego pracownika większość przełożonych raczej nie będzie patrzeć przychylnie, a przynajmniej pracownicy mają takie wrażenie. Lepiej nie ryzykować.