Operaz zaprezentowała właśnie przeglądarkę Reborn 3. Została ona stworzona specjalnie dla Web 3.0 – internetu jutra.

Reborn 3 posiada nowy interfejs, prezentuje wyższy poziom prywatności i bezpieczeństwa. Ma ona także wbudowany portfel do kryptowalut czy oferuje możliwość przeglądania internetu 3.0. Nowe funkcje pozwalają wiec na dokonywanie transakcji oraz interakcję z internetem opartym o blockchain. Krystian Kolondra, EVP Opera, Head of Browsers, mówi:

Internet zmienił nasze życie. Obecnie prawie każdy z nas cały czas jest online. Ale im więcej czasu spędzamy w sieci, tym bardziej potrzebujemy narzędzi, które pomogą nam sprawować kontrolę nad bezpieczeństwem i prywatnością w naszym cyfrowym życiu. Opera stawia pierwszy krok w stronę Internetu 3.0, sieci nowej generacji, w której użytkownicy sprawują pełną kontrolę. Naszym zdaniem, każda przeglądarka w 2019 r. powinna być gotowa na interakcję z Internetem 3.0.

Czytaj też: Firefox z nowymi zabezpieczeniami

Reborn 3, opera Reborn 3, nowości Reborn 3, funkcje Reborn 3, internet Reborn 3, vpn Reborn 3, blockchain Reborn 3

Nowa przeglądarka oferuje także szybszego VPNa. Obecnie korzysta z niego prawie 1/3 osób na świecie, która chce zachować anonimowość. Nowe funkcje zwiększają bezpieczeństwo oraz szybkość działania. Nie zabrakło także bardzo popularnego ostatnio ciemnego trybu. Ma to na celu dbanie o nasz wzrok.

Opera rozwija więc swoje przeglądarki i dostosowuje je do najnowszych technologii. Warto dać szansę Reborn 3 bowiem zapowiada się ona naprawdę genialnie.

Czytaj też: Xiaomi Mi 9 odpali Fortnite Mobile w 60 FPS

Źródło: Materiały prasowe

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej