WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Operacja specjalna 3 w Ghost Recon Wildlands – masa nowej zawartości!

Operacja specjalna 3 w Ghost Recon Wildlands to kolejny sezon zmian i poprawek w popularnej grze Ubisoftu. Co czekać będzie na graczy?

Ubisoft ogłosił co nas czeka w nadchodzącym sezonie Ghost Recon Wildlands. Gra najwidoczniej cieszy się na tyle dużą popularnością, że już teraz zapowiedziano wsparcie dla produkcji w pierwszym kwartale 2019 roku. Co zatem trafi do graczy 11 grudnia?

Operacja specjalna 3 zaoferuje wam sporo zawartości PvE oraz PvP, powiązanej nowym tematycznym motywem przewodnim, a do tego masę funkcji, o które prosili fani, i wiele więcej.

  • PvE – misje i nagrody: Operacja specjalna 3 będzie zawierać darmową misję PvE i inne nagrody.
  • PvP – klasy i mapy: Do walki w trybie Ghost War dołączą dwie klasy inspirowane motywem przewodnim operacji specjalnej 3. Ubisoft będzie miał dla was dwie mapy, na których wypróbujecie ich gadżety.
  • Przepustka Year 2 Pass: Posiadacze przepustki Year 2 Pass zyskają dostęp do kolejnego pakietu z przedmiotami, o które prosili fani. Otrzymają także bezpośredni dostęp do klas Ghost War od 11 grudnia przez cały tydzień.
  • Tryb fotograficzny: klasyczny photo-mode zawita do gry i umożliwi uchwycenie zjawiskowych krajobrazów.
  • Gospodarka Prestiżu: W oparciu o opinie fanów Ubisoft będzie dalej aktualizować system ekonomiczny Prestiżu.
  • Nowe przedmioty personalizacji: Do sklepu trafi ponad 90 nowych przedmiotów, wliczając w to nowy pakiet tematyczny związany z motywem przewodnim OS 3.

Wkrótce udostępnione będzie więcej informacji o motywie przewodnim nowej operacji oraz o zawartości PvE i PvP.

Czytaj też: Poznaliśmy nową datę premiery MechWarrior 5!

Źródło: ghost-recon.ubisoft.com