Reklama
aplikuj.pl

Oppo A58 będzie mógł pochwalić się naprawdę ładnym wyglądem, ale czy czymś jeszcze?

Oppo A58 będzie mógł pochwalić się naprawdę ładnym wyglądem, ale czy czymś jeszcze?

Na rynku mamy już kilka modeli z linii Oppo A57 i wygląda na to, że najwyższy czas na jego następcę. Firma podobno już szykuje się do wprowadzenia Oppo A58 na rynek, a my, dzięki nowemu przeciekowi, możemy dokładnie przyjrzeć się jego wyglądowi i specyfikacji.

Co już wiemy o Oppo A58?

Debiutująca w tym roku linia A57 składa się z czterech modeli – A57 4G, A57 5G, A57s i A57e. Można się więc spodziewać, że Oppo A58, który powoli szykuje się do premiery, również po czasie doczeka się kilku wariantów. Tymczasem skupmy się najpierw na tym, co będzie miał do zaoferowania ten pierwszy A58.

Serwis 91mobiles wraz z renderami udostępnił specyfikację urządzenia. Ta ma być dość podstawowa i będzie obejmować 6,56-calowy ekran LCD o rozdzielczości HD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Za napędzanie odpowie układ Dimensity 700 wspierany przez 7 lub 8 GB pamięci RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Chipset obsługuje sieć 5G.

W przypadku aparatów mamy dostać 8-megapikselową kamerkę do selfie i aparat główny 50 Mpix. Co prawda źródło wskazuje na drugi o rozdzielczości… 108 Mpix, ale jest to ewidentny błąd. Po pierwsze, Oppo A58 nie jest modelem z tej półki, a po drugie i najważniejsze – Dimensity 700 obsługuje jedynie aparaty do 64 Mpix.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się też, że za zasilanie odpowie dość mała bateria 3880 mAh z obsługą szybkiego ładowania 33W. Jak możecie też zobaczyć na renderach, urządzenie dostępne będzie w trzech kolorach – Tranquil Sea Blue, Breeze Purple i Starry Sky Black.