Reklama
aplikuj.pl

Oppo A76 w świetle przecieków. Specyfikacja i rendery ujawnione przed premierą

Oppo A76 w świetle przecieków. Specyfikacja i rendery ujawnione przed premierą

Od jakiegoś czasu przybywa informacji na temat Oppo A76. Sporo szczegółów ujawniły nam certyfikaty, które dodatkowo wskazują na jego rychłą premierę. Teraz jednak poznaliśmy jego pełną specyfikację, a dzięki renderom możemy przyjrzeć się konstrukcji.

Co już wiemy o Oppo A76?

Producent co prawda nie zdradził nam jeszcze daty premiery ani dostępności tego smartfona, jednak liczne certyfikaty wskazują nie tylko na rychły debiut, ale także na wyjście poza rynek Chiński. Tymczasem, dzięki serwisowi 91Mobiles poznaliśmy dokładną specyfikację Oppo A76, wraz z jego wyglądem.

Render: 91Mobiles

Wedle informacji, smartfon napędzany będzie przez procesor Qualcomm Snapdragon 680, wspierany przez 4 lub 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD. Wyświetlacz (prawdopodobnie panel LCD) o przekątnej 6,56 cala zaoferuje rozdzielczość 1612 x 720 pikseli i częstotliwość odświeżania 90 Hz. Z przodu, w okrągłym otworze w lewym górnym rogu, znajdzie się aparat do selfie 8 Mpix, zaś z tyłu Oppo umieściło podwójną konfigurację z aparatem głównym 13 Mpix i dodatkowym obiektywem 2 Mpix. Dużym plusem ma być bateria o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33W.

Oppo A76 będzie budżetowym smartfonem, o prostokątnej kosnrtrukcji. Na rynek wejdzie w dwóch kolorach – czarnym i niebieskim. Będzie mieć wymiary 164,4 x 75,7 x 8,4 mm i ważyć 189g.