Reklama
aplikuj.pl

Oppo A77s zalicza premierę. Nie jest to jednak całkowicie nowy smartfon

Oppo A77s zalicza premierę. Nie jest to jednak całkowicie nowy smartfon

Seria Oppo A77 wciąż się powiększa. W czerwcu na rynek trafił A77 5G, w sierpniu A77 w wersji 4G, a teraz przyszedł czas na model A77s. Nie ma co się jednak spodziewać wielu nowości.

Specyfikacja Oppo A77s

Nowy smartfon producenta został wyposażony 6,56-calowy ekran LCD, który charakteryzuje się rozdzielczością HD+ i częstotliwością odświeżania na poziomie 90 Hz. Do tego mamy typową jasność 480 nitów i szczytową 600 nitów. Z przodu znajdziemy też wcięcie w kształcie litery „v”, a w nim 8-megapikselowy aparat do selfie. Z tyłu z kolei Oppo A77s ma do zaoferowania 50-megapikselowy aparat główny połączony z czujnikiem mono o rozdzielczości 2 Mpix.

Oppo A77s napędzany jest przez układ Snapdragon 680 wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Jest też możliwość rozszerzenia pamięci do 1Tb przy pomocy karty microSD. Smartfon działa pod kontrolą Androida 12 z nakładką ColorOS 12.1, a za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 500 mAh z szybkim ładowaniem 33 W. Na pokąłładzie nie zabrakło głośników stereo, czytnika linii papilarnych, gniazda słuchawkowego 3,5 mm i ochrony przed wodą i kurzem zgodnie z normą IP54.

Jeśli zarówno specyfikacja, jak i ogólny wygląd smartfona wydają Wam się znajome, to dlatego, że Oppo A77s, prócz innego układu i większej ilości pamięci RAM, jest właściwie wersją A77 4G. Czyli po raz kolejny dostajemy prawie to samo, tylko z lekkimi zmianami.