Reklama
aplikuj.pl

Premiera Oppo Enco R Pro. Co oferują nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Oppo?

Oppo przedstawił nam już serię Reno 9, ale oprócz nowych smartfonów wprowadzono też na rynek nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Enco R Pro. Jak sama nazwa wskazuje, jest to ulepszona wersja zaprezentowanych na początku roku Enco R.

Oppo zmienił nieco wygląd nowych słuchawek w porównaniu z modelem podstawowym. Teraz mamy silikonowe końcówki, dzięki którym urządzenia powinny lepiej trzymać się w uszach. Pałąki zostały wyposażone w 12,4 mm przetworniki, a z telefonem łączą się za pośrednictwem Bluetooth 5.2. Można z nich korzystać podczas treningów, nawet w złych warunkach pogodowych, są bowiem odporne na zachlapanie zgodnie z normą IP54.

Na pokładzie znajdziemy obsługę środowiskowej redukcji szumów (ENC) dla połączeń, ANC oraz tryb otoczenie. Można sterować nimi dotykiem, a Oppo zadbało ponadto o dodanie trybu niskich opóźnień dla graczy. Nie wiemy, bateria słuchawek na jednym ładowaniu ma wytrzymać do 7 godzin z ANC, a korzystając z etui ładującego, również z aktywną redukcją szumów, mają one zapewnić nawet 28 godzin pracy.

Cena? 499 juanów, czyli około 310 zł.