Reklama
aplikuj.pl

Oppo Find N2 pojawi się już niedługo? Zrzuty ekranu ujawniają specyfikację kolejnego składanego smartfona producenta

OPPO Find N

Oppo intensywnie paruje nad kolejnym składanym smartfonem, a właściwie – nad dwoma. Od dłuższego czasu mówi się bowiem, że niedługo zadebiutuje nie tylko Find N2, ale również Find N Flip, czyli pierwszy model z klapką w portfolio producenta.

Premiera Oppo Find N2 zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nim za pojawić się też Find N Flip

Niestety, prócz tego, że faktycznie takie urządzenie ma zadebiutować, o modelu z klapką nie wiemy jeszcze nic. Inaczej sprawa wygląda w przypadku Find N2, czyli następcy zeszłorocznego składanego smartfona Oppo. Zrzuty ekranu, które wyciekły do sieci ujawniają nam kilka istotnych szczegółów, a przeciek wskazuje potencjalną datę premiery, która ma nastąpić jeszcze w grudniu tego roku. Co istotne, podobno oba modele mają zostać wprowadzone na rynek globalny, co jest bardzo dobrą wiadomością biorąc pod uwagę fakt, że Oppo Find N nigdy poza Chiny nie wyszedł.

Ze zrzutów ekranu dowiadujemy się, że ekran w nowym składaku Oppo będzie oferował częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz konfigurację 12/256 GB, choć spodziewamy się, że pojawią się też inne warianty. Chipset nie został tutaj wymieniony z nazwy, ale prawdopodobnie będzie to Snapdragon 8+ Gen 1. Wedle wcześniejszych doniesień, na pokładzie pojawi się też układ obrazowania MariSilicon X, autorskie rozwiązanie Oppo do redukcji szumów AI, 4K Ultra Night Video i innych ulepszeń aparatu.