Reklama
aplikuj.pl

Pojawiają się konkrety na temat Oppo Find N2. Czyżby zbliżała się premiera?

OPPO Find N

Wygląda na to, że Oppo ma pełne ręce roboty z przygotowywaniem nowych składanych smartfonów. Podobno trwają prace nad dwoma modelami – z klapką i następcy ubiegłorocznego modelu.

Oppo Find N2 może być tuż za rogiem

Pierwszy składany smartfon Oppo trafił na rynek (niestety tylko chiński) w grudniu ubiegłego roku, najwyższy więc czas na jego następcę. Plotki wskazują na grudniowy debiut i mówi się, że tym razem producent wypuści go także na rynek globalny, ale do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego potwierdzenia tych plotek.

Skupmy się na czymś innym – na najnowszym przecieku ujawniającym nam kilka szczegółów specyfikacji nadchodzącego Oppo Find N2. Wedle doniesień, zostanie on wyposażony w układ Snapdragon 8+ Gen 1. Dla przypomnienia, ubiegłoroczny model napędzany był przez Snapdragona 888. Za zasilanie w Find N2 odpowie bateria o pojemności 4520 mAh — nie ma niestety nie ma wzmianki o obsługiwanym ładowaniu.

Wewnętrzny ekran ma mieć przekątną 7,1 cala i będzie to panel LTPO AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Wygląda więc na to, że Oppo zdecyduje się na pozostanie przy przekątnej z poprzedniego modelu, a to oznacza, że ekran zewnętrzny będzie miał 5,49 cala.

Oprócz tego przeciek ujawnił, że smartfon działać będzie pod kontrolą Androida 13 z nakładką ColorOS 13. Czytnik linii papilarnych zostanie umieszczony z boku i będzie zintegrowany z przyciskiem zasilania. Oppo Find N2 będzie dostępny w kolorze czarnym, białym i zielonym, a tył zostanie wykonany ze sztucznej skóry.