Reklama
aplikuj.pl

OPPO Find X5 Pro wkracza do Polski. Wraz z nim debiutuje Reno7 5G. Nie zabrakło promocji na start

OPPO Find X5 Pro

Trochę musieliśmy czekać, ale OPPO w końcu postanowiło wprowadzić do Polski swój najnowszy, wyjątkowy flagowiec OPPO Find X5 Pro. Wraz z nim na naszym rynku pojawia się też OPPO Reno7 5G. Sprawdźmy ich ceny, dostępność oraz przygotowane promocje.

Ile kosztuje OPPO Find X5 Pro i Reno7 5G?

Ten najmocniejszy model w ofercie producenta kupimy za 5999 zł. Nie jest to mała kwota, jednak patrząc na specyfikację, raczej nikogo nie powinna dziwić. Oczywiście nie zabrakło promocji na start, która obowiązuje do 28 kwietnia. W tym czasie, kupując Find X5 Pro dostaniemy ładowarkę bezprzewodową AIRVOOC TM 50W. Warto wspomnieć, ze możemy ładować nią w pionie i poziomie, a do ładowania nie trzeba zdejmować etui (o ile nie jest grubsze niż 2 mm). Oprócz tego OPPO dołoży słuchawki premium Enco X i 2-letnia ochronę ekranu.

Drugim wprowadzonym modelem jest OPPO Reno7 5G. Ten model jest już tańszy, choć promocja na niego jest równie atrakcyjna. Cena regularna za wersję 8/256 GB została ustalona na 2699 złotych. Jeśli zaś kupicie ten smartfon do 21 kwietnia, to dostaniecie w zestawie słuchawki OPPO Enco Free2 i opaskę OPPO Band, a także ochronę ekranu, choć tylko na rok.