Reklama
aplikuj.pl

Oppo Find X6 zmieni się nie do poznania? Render ujawnia zupełnie nowy wygląd

Oppo Find X5 Pro

Oppo lubi eksperymentować z wyglądem swojej flagowej serii Find X. ubiegłoroczny Find X5 Pro zaskoczył nas niecodzienną, wyróżniająca się na tle konkurencji, wyspą aparatów. Spodziewaliśmy się, że nowy design zostanie z nami na dłużej, ale nowe rendery pokazują coś innego.

Evan Blass udostępnił właśnie render ukazujący smartfon Oppo z wyspą, której wcześniej nie widzieliśmy w serii Find X. Zdecydowanie jeszcze nigdy nie była ona tak duża, bo na grafice przyjęła formę sporego prostokąta z zaokrąglonymi rogami. Na nim umieszczono aparaty i lampę błyskową oraz powiększone logo Hasselblad na białej etykiecie. Jest jeszcze stosowne oznaczenie odnoszące się do układu obrazowania „Powered by MariSilicon”.

Jeśli to faktycznie Find X6, na wyspie znajdzie się sensor Type 1, potocznie zwany 1-calowym, z matrycą 50 Mpix, obiektyw ultraszerokokątny i obiektyw peryskopowy. Te dwa aparaty zaoferują rozdzielczość odpowiednio 50 i 32 Mpix.

Plotki wskazują ponadto, że smartfon napędzany będzie przez układ Snapdragon 8+ Gen 1, a jego premiera powinna mieć miejsce w lutym 2023 roku.