Reklama
aplikuj.pl

Oppo aktualizuje harmonogram wdrażania ColorOS 12

Oppo K9 Pro zaprezentowany oficjalnie

Nakładka Oppo na Androida 12 została zaprezentowana w październiku. Teraz firma zaktualizowała harmonogram wdrażania aktualizacji, dodając nowe modele, a także daty i regiony, do których zawita ColorOS 12 w wersji beta i tej stabilnej.

Taką postawę lubimy. Oppo zamiast trzymać nas w niepewności, szczegółowo rozpisało plan aktualizacji ColorOS 12. W lutym nakładka w wersji beta trafi do modeli Reno5 F, Reno4, Reno4 F, F19 Pro i F17 Pro, zaś w marcu do: Reno5 Lite, Reno4 Pro 5G, Reno4 Z 5G, Reno4 Lite, A94, A93 i A53s 5G.

Stabilna wersja ColorOS12 trafi do posiadaczy Find X3 Pro w Belgii, Francji, Niemczech, Włoszech, Luksemburgu, Portugalii, Hiszpanii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii jeszcze w tym miesiącu. Od 17 stycznia francuscy użytkownicy Find X3 Neo 5G też mogą spodziewać się aktualizacji. Kolejnym modelem jest Oppo A73 5G, do którego ColorOS 12 zacznie trafiać od 20 stycznia (w Hiszpanii i Włoszech). To oczywiście nie wszystko, w innych krajach także pojawi się aktualizacja, co dokładnie rozpisane zostało na poniższych grafikach. Niestety Polska nie została na nich uwzględniona, więc musimy poczekać na kolejne informacje w tej sprawie.