Wiemy, kiedy zadebiutuje OPPO K10

Wiemy, kiedy zadebiutuje OPPO K10
Oppo K10

Kilka tygodni temu, przy okazji premiery nowych układów MediaTek, OPPO zapowiedziało, że ich nowy smartfon OPPO K10 będzie wyposażony w jeden z zaprezentowanych chipów. Co prawda data chińskiej premiery urządzenia jest jeszcze nie znana, ale za to wiemy, kiedy smartfon pojawi się w Indiach. Strona została już usunięta, więc wydaje się, że ktoś zwyczajnie pospieszył się z ujawnieniem tej informacji.

Tuż po prezentacji układu MediTek Dimensity 8000, OPPO ogłosiło, że nowy członek serii K sięgnie właśnie po ten procesor. I to w zasadzie wszystko, co na razie wiemy na temat specyfikacji tego modelu. Dzisiaj, przy okazji ogłoszenia daty indyjskiej premiery, dowiedzieliśmy się, że OPPO K10 będzie wyposażony w moduł aparatu z jednostką główną 50 Mpix. Na pewno na pokładzie znajdzie się port USB-C i wejście słuchawkowe 3,5 mm, bo to właśnie zdradzają nam zdjęcia promocyjne.

OPPO K10 zadebiutuje w Indiach już 23 marca, więc do premiery został nieco ponad tydzień. Spodziewamy się, że w najbliższych dniach smartfon wypłynie w jakichś przeciekach, ujawniających nam więcej szczegółów jego specyfikacji. Tymczasem wspomnimy tylko, że urządzenie dostępne będzie w kolorze czarnym i niebieskim, choć możliwe, że pojawią się jeszcze inne warianty kolorystyczne.