Reklama

Wiemy, kiedy zadebiutuje OPPO K10

Wiemy, kiedy zadebiutuje OPPO K10
Oppo K10

Kilka tygodni temu, przy okazji premiery nowych układów MediaTek, OPPO zapowiedziało, że ich nowy smartfon OPPO K10 będzie wyposażony w jeden z zaprezentowanych chipów. Co prawda data chińskiej premiery urządzenia jest jeszcze nie znana, ale za to wiemy, kiedy smartfon pojawi się w Indiach. Strona została już usunięta, więc wydaje się, że ktoś zwyczajnie pospieszył się z ujawnieniem tej informacji.

Tuż po prezentacji układu MediTek Dimensity 8000, OPPO ogłosiło, że nowy członek serii K sięgnie właśnie po ten procesor. I to w zasadzie wszystko, co na razie wiemy na temat specyfikacji tego modelu. Dzisiaj, przy okazji ogłoszenia daty indyjskiej premiery, dowiedzieliśmy się, że OPPO K10 będzie wyposażony w moduł aparatu z jednostką główną 50 Mpix. Na pewno na pokładzie znajdzie się port USB-C i wejście słuchawkowe 3,5 mm, bo to właśnie zdradzają nam zdjęcia promocyjne.

OPPO K10 zadebiutuje w Indiach już 23 marca, więc do premiery został nieco ponad tydzień. Spodziewamy się, że w najbliższych dniach smartfon wypłynie w jakichś przeciekach, ujawniających nam więcej szczegółów jego specyfikacji. Tymczasem wspomnimy tylko, że urządzenie dostępne będzie w kolorze czarnym i niebieskim, choć możliwe, że pojawią się jeszcze inne warianty kolorystyczne.