Reklama
aplikuj.pl

Oppo K10x – ujawniono datę premiery kolejnego członka serii K10

Wiemy, kiedy zadebiutuje OPPO K10
Oppo K10

Seria Oppo K10 stale się rozrasta i już za kilka dni dołączy do niej kolejny model. Ujawniono dzisiaj datę premiery Oppo K10x, a TENAA zdradziła kilka szczegółów specyfikacji.

Trochę tłoczno robi się w tej serii K10, ale Oppo najwyraźniej nie ma nic przeciwko. Ogłoszono bowiem, że już 16 września zadebiutuje model K10x. Sam udostępniony plakat zdradza nam, że smartfon będzie obsługiwał szybkie ładowanie z mocą 67W. Pokazuje nam też wygląd urządzenia, które dostępne będzie w przynajmniej dwóch wariantach kolorystycznych — czarnym i opalizującym błękitnym. Widać też prostokątną wyspę aparatów z trzema czujnikami i lampą błyskową.

Na szczęście tam, gdzie producent skąpi szczegółów, dostajemy je z innego źródła. Baza certyfikacyjna TENAA zdradza, że Oppo K10X zostanie wyposażony w 6,59-calowy ekran LCD, w którym, w okrągłym otworze, zostanie umieszczony 16-megapikselowy czujnik do selfie. Tylna konfiguracja obejmie natomiast aparat główny 64 Mpix, ultraszerokokątny 8 Mpix i dodatkowy czujnik 2 Mpix. Oprócz tego wspomina się o tym, że smartfon napędzany będzie przez układ Snapdragon 695, a za zasilanie odpowie bateria o pojemności 5000 mAh.