Reklama
aplikuj.pl

Oppo prezentuje nowy tablet. Oto Oppo Pad Air z wyświetlaczem 2K

Oppo prezentuje nowy tablet. Oto Oppo Pad Air z wyświetlaczem 2K

Oppo wprowadziło dzisiaj na indyjski rynek kilka interesujących nowości. Przede wszystkim serię Reno8, ale też nowy tablet. Przyjrzyjmy się więc bliżej, co ma do zaoferowania Oppo Pad Air.

Premiera Pad Air w Indiach jest poniekąd wyjątkowo, bo to pierwszy tablet producenta wprowadzony na ten rynek. Urządzenie wyposażono w dość kompaktowy ekran LCD o przekątnej 10,36 cala, rozdzielczości 2K i maksymalnej jasności na poziomie 360 nitów. Otaczają go dość spore ramki. Na jednej z nich umieszczono 5-megapikselowy aparat do selfie i wideorozmów, zaś z tyłu znalazł się pojedynczy, 8-megapikselowy obiektyw. Na pokładzie znajdziemy też cztery głośniki z Dolby Atmos, które uprzyjemnią oglądanie filmów czy seriali.

Oppo Air pad napędzany jest przez układ Snapdragon 680 i na indyjskim rynku pojawia się w dwóch konfiguracjach pamięci – 4/64 GB i 4/128 GB. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 7100 mAh obsługująca ładowanie z mocą 18W. Tablet dostępny jest w kolorze szarym – ciemnym i jasnym. Oppo wprowadziło też do niego akcesoria, takie jak rysik i klawiaturę Smart Magnetic, która ułatwi korzystanie z urządzenia. Opcje łączności w tablecie obejmują port USB-C, WiFi 6 i Bluetooth 5.1.