Reklama
aplikuj.pl

Oppo zdradza datę premiery serii Find X6 i Pad 2

Oppo Find X5 Pro

Jedną z bardziej wyczekiwanych serii smartfonów w pierwszej połowie tego roku jest seria Find X6 od Oppo. Po wielu przeciekach i spekulacjach w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje.

Oppo ogłasza datę premiery serii Find X6. Obok smartfonów pojawi się też nowy tablet

W skład nowej flagowej serii mają wejść dwa modele. Ten podstawowy sięgnie po układ Dimensity 9200 od MediaTek, natomiast w modelu Pro dostaniemy Snapdragona 8 Gen 2. Najbardziej rozczarowujące w kontekście tych urządzeń są plotki mówiące, że seria nie wyjdzie poza Chiny. Na razie są to jedynie doniesienia i mamy nadzieję, że podczas nadchodzącego wydarzenia Oppo je zdementuje.

Jeśli chodzi o tablet, na jego temat dużo się mówi w ostatnim czasie, ale tak w skrócie, Pad 2 zostanie wyposażony w 11-calowy ekran IPS LCD, za zasilanie odpowie akumulator o pojemności 9500 mAh, obsługujący szybkie ładowanie z mocą 67W. Przecieki wspominają też o układzie Snapdragon 888.

Producent opublikował dwa plakaty promujące premierę zarówno serii Find X6, jak i tabletu Pad 2. Wszystkie te urządzenia zadebiutują już 21 marca, więc za kilka dni. Spodziewamy się, że w tym czasie do sieci trafi jeszcze wiele informacji, zwłaszcza na temat smartfonów, które zapowiadają się naprawdę interesująco i mają po raz kolejny przynieść innowacje w zakresie fotografii.