WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oprogramowanie PlayStation 4 6.50 oferuje Remote Play na iOS

Oprogramowanie PlayStation 4 zaktualizowane. Co wprowadza nowa wersja systemu?

PlayStation 4 otrzymało kolejną aktualizację. Konsola musi jeszcze wytrzymać dwa lata, jednak do tego czasu nie powinniśmy już otrzymywać wielkich zmian w systemie. Pierwsze lata sprzętu obfite były w spore zmiany w systemie operacyjnym, ale teraz Sony zajmuje się mniejszymi rzeczami. Co tym razem zmieniono w wersji 6.5?

Czytaj też: Problemy Death Stranding – premiera lekko opóźniona

Funkcje zmienione w wersji 6.50

  • Teraz można korzystać z usługi Remote Play na urządzeniach z systemem iOS. Aplikacja (PS4 Remote Play) umożliwia nawiązywanie połączeń z systemem PS4 za pomocą urządzeń takich jak smartfony i tablety. Aplikację (PS4 Remote Play) możesz pobrać ze sklepu App Store.

Inne funkcje w wersji 6.50

  • Teraz można wybierać rozdzielczość 720p, transmitując zawartość za pomocą usługi Niconico Live. Ta usługa jest dostępna wyłącznie w określonych krajach i regionach.
  • Teraz można zmieniać przypisania przycisków w celu wykonywania operacji “wprowadzanie” z przycisku (circle) na przycisk (cross).
  • Wybierz kolejno (Ustawienia) > [System], a następnie zaznacz pole wyboru [Użyj przycisku (cross) do wprowadzania]. Ta opcja jest dostępna wyłącznie w określonych krajach i regionach.

Czytaj też: Xbox Game Pass na Nintendo Switch „raczej” wykluczony

Źródło: playstation.com