Reklama
aplikuj.pl

Klienci Orange mogą odebrać teraz darmowe GB. Do zgarnięcia solidna paczka internetu

Orange rozdaje darmowe 32 GB

Operatorzy sieci komórkowych co jakiś czas zaskakują swoich klientów darmowymi prezentami. Tym razem użytkownicy Orange mogą dostać naprawdę solidną paczkę darmowego internetu. Co trzeba zrobić?

100 GB dla klientów Orange

W przypadku klientów Orange, wystarczy po raz pierwszy zarejestrować się do konta lub aplikacji Mój Orange korzystając przy tym z numeru telefonu albo adresu mailowego. Jeśli zarejestrujemy się e-mailem i mamy np. 3 telefony na kartę, to każdy dostanie po 100 GB. Po pierwszym zalogowaniu numerem telefonu bonus będzie przyznany tylko na ten numer. Promocja dotyczy osób, które jeszcze nie założyły konta w aplikacji operatora i są użytkownikami taryf na kartę – YES, POP, Free na kartę, Zawsze bez limitu lub IoT. Oczywiście z promocji skorzystać można raz.

O otrzymaniu 100 GB operator powiadomi SMS-em. Na wykorzystanie pakietu mamy 31 dni i można z niego korzystać tylko na terenie Polski. Warto też pamiętać, że obowiązuje on wyłącznie w technologiach LTE, HSDPA, 3G (UMTS), EDGE lub GPRS. Prezent otrzymamy w ciągu 24 godzin od rejestracji.