Reklama

By odblokować konto w Orange na kartę nie musisz go doładowywać

Orange rozdaje darmowe 32 GB

Jak przedłużyć ważność konta w Orange na kartę? Doładować konto, albo… wykorzystać posiadane środki. Taką właśnie nowość prowadził teraz operator dla osób, które mają nieaktywne konto. Ile to kosztuje jak to zrobić?

Konto ważne od nowa i na dłużej w Orange na kartę

Zakup nowych dni ważności konta to nowość prowadzona przez Orange dla osób korzystających z numerów na kartę. Jeśli posiadacie na swoim koncie środki i nie chcecie wykonywać kolejnego doładowania możecie je przeznaczyć na przedłużenie konta. Jest to ciekawa możliwość, choć trzeba przyznać, że ceny nie są aż tak atrakcyjne, jakbyśmy chcieli. W końcu przy doładowaniu pieniądze cały czas mamy do wykorzystania, a tutaj je tracimy. Jak podaje Orange:

Czytaj też: Premiera vivo X60t Pro+. Okrojony aparat za niższą cenę

Opłata za kolejne dni ważności konta pobierana jest automatycznie z funduszy zgromadzonych w ramach „Nowej Gwarancji Zwrotu”. Pozostałe złotówki z blokady przywracane są automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat. W efekcie konto znowu jest aktywne.

Oferta skierowana jest do posiadaczy taryf Orange Free na kartę, Orange YES i Orange POP w ofercie Orange. By ją aktywować należy wysłać odpowiedni SMS lub zrobić to w aplikacji Mój Orange. Wymagane jest jednak posiadanie wystarczającej ilości pieniędzy zablokowanych w usłudze „Nowa Gwarancja zwrotu”, czyli po prosty tych, które mieliśmy na koncie w momencie utraty możliwości wykonywania połączeń wychodzących. Jeśli takowych nie posiadamy, pozostaje doładowanie w tradycyjny sposób.

Czytaj też: OnePlus Nord 2 jednak z Dimensity 1200? Jest też pierwszy render

A oto jak wyglądają ceny:

  • Przedłużenie ważności o 7 dni – 3zł. Aktywacja – SMS o treści AKT7 pod numer 80199.
  • Przedłużenie ważności o 33 dni – 7zł. Aktywacja – SMS o treści AKT31 pod numer 80199.
  • Przedłużenie ważności o 365 dni – 29zł. Aktywacja – SMS o treści AKT365 pod numer 80199.

Można z tego skorzystać wielokrotnie, gdy nasze konto główne znajdzie się w okresie pasywnym.