Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi orzeźwienie w Fallout 76

fallout 76

Jedenasty sezon Fallout 76 przynosi orzeźwienie. Bethesda przygotowała zwiastun, szykujący graczy na nowe treści w grze. Oto czego się spodziewać.

Nuka-World w Fallout 76

Już 6 grudnia w Appalachach pojawi się Objazdowy Nuka-World, bezpłatna aktualizacja Fallouta 76. Oprócz gier lunaparkowych, nowych wydarzeń publicznych i nowego, gigantycznego bossa regionu, Nuka-World jest również dumnym sponsorem najnowszego sezonu Fallouta 76!

Czytaj też: Wymagania sprzętowe NFS Unbound. Porządna robota na konsolach!

W sezonie 11: Nuka-World gracze poznają zupełnie nową planszę inspirowaną Nuka-World. Nuka-World po raz pierwszy pojawił się w DLC do Fallouta 4 pod tym samym tytułem. Jest to park rozrywki poświęcony przedwojennemu napojowi gazowanemu numer jeden w Ameryce – Nuka-Coli.

Przez cały sezon odblokowujcie pamiątki związane z Nuka-Colą i Nuka-World, w tym przedmioty kosmetyczne, elementy C.A.M.P., atomy, kapsle i nie tylko! Zgarniajcie punkty S.C.O.R.E za grę w Fallouta 76, awansujcie i zdobywajcie nagrody.

Aktywni posiadacze Fallout 1st mogą też w trakcie sezonu odblokować wyjątkowe nagrody i specjalne premie S.C.O.R.E., ale to nie koniec! Ta aktualizacja dodaje także zupełnie nową funkcję dla posiadaczy Fallout 1st, bez dodatkowych opłat – chodzi o zasobnik na amunicję! Trzymajcie nieograniczoną ilość nabojów, pocisków i tym podobnych w bezpiecznym miejscu, tak jak w pojemniku na złom dostępnym obecnie dla posiadaczy Fallout 1st. Pamiętajcie, że zasobnik na amunicję umożliwia przechowywanie jedynie amunicji układanej w stosach, a więc nie można w nim składować rdzeni plazmowych ani fuzyjnych.