Ośmiolatek dorzucił swoje trzy grosze do nowej skórki w Fortnite

Ośmiolatek dorzucił swoje trzy grosze do nowej skórki w Fortnite
Ośmiolatek dorzucił swoje trzy grosze do nowej skórki w Fortnite

Nie bez przyczyny Fortnite możemy uznać za „nowego Minecrafta”, który gromadzi wokół siebie nie tylko tych starszych wyjadaczy, ale również tych młodszych. Największym wkładem w grę mogą zapewne pochwalić się ci najmłodsi, bo właśnie okazało się, że ośmiolatek dorzucił swoje trzy grosze do nowej skórki w Fortnite.

Pomysł na skina pochodzi właśnie od nieletniego Connora, którego ojciec udostępnił kiedyś na Twitterze „projekt” kurczakowego żołnierza. Ten podłapał jakiś grafik, tworząc z pomysłu nieco bardziej przystosowaną do realiów Fortnite skórkę, którą następnie podłapało samo Epic Games. W ostatniej aktualizacji wprowadziło więc wariant Tender Defender dostępnego za 1500 V-Dolców.

Dla młodego człowieka takie wyróżnienie było podobno ogromnym, ale miłym zaskoczeniem, o czym poinformował użytkowników Reddita (wyrażając przy tym wdzięczność za zasięgi) jego ojciec. Podobnie czuje się sam grafik Etsyturtle2, który uważa, że to Connor zasługuje na największe uznanie, bo zainspirował go do stworzenia tego projektu. Na YouTube ma wkrótce trafić sama reakcja młodocianego pomysłodawcy. Co tu dużo mówić – za takie akcje powinniśmy być wdzięczni twórcom podobno „najlepszej gry 2018 roku„.

Czytaj też: Aktualizacja Fortnite 6.30 Battle Royale to prawdziwy Dziki Zachód!

Źródło: PCGamer