Reklama
aplikuj.pl

Ośnieżone Los Santos w GTA Online

gta online

W GTA Online trwają już święta i gracze mogą zwiedzać zimową wersję Los Santos. Jakie atrakcje tym razem przygotowano dla społeczności gry?

Świąteczna zawartość GTA Online

Po nocnych opadach śniegu w całym południowym San Andreas jak grzyby po deszczu wyrosła armia bałwanów. Jeśli jakiegoś znajdziecie, dajcie upust swoim pierwotnym instynktom. Nasłuchujcie odgłosu dzwonków sań, żeby znaleźć i zniszczyć tych zimowych natrętów, a zdobędziecie GTA$ i RP. Jeśli odszukacie i zniszczycie 25 bałwanów, zgarniecie dodatkowe 125 000 GTA$ oraz strój bałwana, który będzie ponurym przypomnieniem, kto tu rządzi.

Czytaj też: Battlefield 1942 z ray-tracingiem z Portal RTX!

Podczas Świąt statystyki przestępstw szybują w górę: w końcu każdy ma portfel wypchany kasą z prezentów. Uważajcie więc na Goocha, złowrogą postać, przemierzającą ulice w poszukiwaniu ofiar, która chętnie i brutalnie opróżni kieszenie zaskoczonych graczy. Odeprzyjcie niespodziewany atak tego napastnika, zanim ucieknie z waszą gotówką, a zdobędziecie GTA$ oraz maskę Goocha.

Uczestnicy wigilijnej imprezy w Weazel News trochę się w tym roku zagalopowali. Spójrzcie w niebo ponad Weazel Plaza, żeby znaleźć rabusiów uwikłanych w strzelaninę ze śmigłowcem LSPD. Weźcie w niej udział, pozbawcie rabusiów pieniędzy i zdobądźcie nową broń godną samozwańczych stróżów prawa. Jeśli na dobre uciszycie napastników, zdobędziecie oznaczenie Wesołych Świąt dla pistoletu wer. 2, które można zastosować w dowolnym warsztacie zbrojeniowym.

Prezenty w GTA Online

Święty Mikołaj naprawdę się w te Święta postarał. Zalogujcie się w tym tygodniu, żeby otrzymać zestaw prezentów, w tym laskę cukrową oraz dodatkowe zasoby i akcesoria, dzięki którym pomnożycie świąteczny chaos.

Pomoc Daxowi i Fooliganom w walce z połączonymi siłami hipisów i Lostów to dopiero początek: namierzcie i przechwyćcie kluczowe zasoby wszelkimi dostępnymi środkami, a następnie wyprodukujcie i sprzedajcie silne psychodeliki masom, żeby ukończyć misje sprzedaży kwasu i zdobyć 2x GTA$.

Czytaj też: Skradziony materiał GTA 6 wykorzystany w reklamie Goat Simulator 3

Historia stara jak świat: ekipa nadprzyrodzonych bestii musi wykorzystać swoje moce i zwinność, żeby przechytrzyć i wymanewrować ścigających ją oprawców. Niezależnie od wyniku obie drużyny w tym świątecznym trybie Bestie kontra oprawcy do 28 grudnia zdobywać będą potrójne nagrody.

Wyobraźcie sobie, jak przekraczacie linię mety sekundy przed rywalami, żyły macie napompowane adrenaliną, a w uszach słyszycie dzwonienie. Miłe uczucie, co nie? A teraz gońcie to uczucie i przez następne siedem dni zdobywajcie 2x GTA$ i RP za wszystkie wyścigi stworzone przez Rockstar oraz z serii społeczności.