WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Oto gamingowy fotel prosto od Puma i Playseat

Wygląda na to, że Puma uznała e-sport za sport godny jej marki, bo w ramach współpracy z firmą Playseat stworzyła specjalny gamingowy fotel „Playseat | Puma game seat”. To zostało zaprezentowane podczas Gamescomu i szkoda tylko, że nie ma jakiejś chwytliwej nazwy. Wiecie, takiej gamingowej!

Czytaj też: W Plushu na kartę dostaniecie dodatkowe 50 GB na YouTube

Jak twierdzi Charles Johnson, globalny dyrektor ds. Innowacji w firmie Puma uważa: ​​

Musimy zacząć postrzegać graczy jako sportowców, którzy mają szczególne wymagania dotyczące ich sportu. Jako firma sportowa chcemy oferować tym sportowcom produkty, których potrzebują, aby osiągać najwyższe wyniki. 

Stworzyli więc takie oto cudo, które widzicie na zdjęciach. Ergonomiczny fotel bujany, który ma zwiększyć komfort nie tylko pozycją ciała, ale też swoimi oddychającymi materiałami. Ba! Ma też po bokach cztery kieszenie do przechowywania np. smartfona i choć nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jak mógłbym korzystać ze swojego komputera na czymś takim, to widzę już dla niego pewne zastosowanie. Przykładowo – taki gamingowy fotel Pumy sprawdziłby się świetnie w miejscu kanapy przed konsolą, laptopem, czy smartfonem. O przyjmowanie poniższych pozycji dba zestaw antypoślizgowych podkładek.

Premiera gamingowego fotela prosto od Puma i Playseat będzie miała miejsce w listopadzie, a wy możecie się zapisać do pierwszej grupy chętnych tutaj. Cena nadal jest nieznana.

Czytaj też: Wyciekła specyfikacja i zdjęcia Oppo Reno 2

Źródło: New Atlas