Reklama
aplikuj.pl

Outriders w Xbox Game Pass! To już wiecie, gdzie zagracie

outriders w xbox game pass

Potwierdziły się niedawne domniemania graczy! Outriders w Xbox Game Pass na premierę!

Gracze kombinowali i kombinowali z ostatnią podpowiedzią Microsoftu na temat nowej gry w Xbox Game Pass. No i dobrze myśleli!

Outriders w Xbox Game Pass!

Nowa gra od polskiego studia People Can Fly trafi w dniu swojej premiery do usługi abonamentowej Xbox Game Pass. Posiadacze XGP grają za darmo od 1 kwietnia!

Outriders będzie dostępne na konsolach Xbox One oraz Xbox Series S i Xbox Series X. Zagrają również posiadacze smartfonów z Androidem. Póki co – nie ma informacji o wersji PC gry w ramach Xbox Game Pass.

Czytaj też: Sekiro za darmo? Lepiej się wstrzymajcie z zakupem gry

W tym wszystkim zastanawia tylko jedno… Czyżby Square Enix nie wierzyło w tytuł? Firma skusiła się na oddanie gry do Xbox Game Pass za co zapewne otrzymali pieniądze z góry. SE już nie raz ratowało swoje wyniki finansowe poprzez wrzucanie gier do Xbox Game Pass.

Czytaj też: Data premiery Dying Light 2? Jeszcze sobie poczekamy

Outriders jest też specyficzną produkcją. Byliście świadomi, że nie jest to gra-usługa? People Can Fly będzie ją wspierało tylko jeśli osiągnie sukces. Z tego co obserwuję w sieci – masa osób nastawia się na niekończący się content, więc może się zawieść. Opinie po wersji demonstracyjnej również nie są huraoptymistyczne, bo gracze w bardzo mieszany sposób ocenili grę. Mam wrażenie, że Outriders nie przebiło się także do świadomości graczy tak jak powinno… Być może zatem to bardzo dobra decyzja?