Reklama
aplikuj.pl

Nie uwierzycie, jak Overwatch 2 dobrze wygląda na Nintendo Switch

overwatch 2

Pojawiają się pierwsze porównania graficzne Overwatch 2. Tytuł na Nintendo Switch wygląda wyjątkowo dobrze i nie ma się czego wstydzić nawet w starciu z PlayStation 5!

Porównanie graficzne Overwatch 2

Overwatch 2 jest już dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC oraz Nintendo Switch. Przyznam się Wam, że kompletnie umknęło mi to, iż produkcja Blizzarda zmierza też na Switcha! Gdy już to do mnie dotarło, spodziewałem się fatalnie wyglądającej i działającej gry. Tymczasem… to wygląda naprawdę dobrze!

PlayStation 5 uruchamia Overwatch 2 w zależności od trybów graficznych – od 1260p/120fps do 4K/60fps. PlayStation 4 oferuje 1080p/60 fps. Nintendo Switch to za to 900p i 30 fps w trybie zadokowanym.

Czytaj też: Lista samochodów NFS Unbound to ponad 100 aut!

Według testów, Nintendo Switch może zaoferować dobrą jakość oprawy dzięki wyjątkowemu stylowi graficznemu Overwatch 2. Mamy tutaj zatem podobną sytuację, jak z Fortnite, gdzie gra również jest w stanie działać na przenośnej konsolce.

Tytuł co prawda działa w 30 klatkach na sekundę, ale grając z innymi graczami Switcha, nie będzie to problemem. W porównaniu z innymi wersjami występuje również ciekawa sytuacja, gdzie edycja na konsolkę Nintendo nie ma wszystkich obiektów na planszach (np. roślinności). Sam tego fakt jest zrozumiały, ale Blizzard zapomniał usunąć cieni tychże obiektów z gry. Ostatecznie rozgrywka jednak i tak wypada płynnie i port jest solidnie wykonany.