WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Pakiet FPV Anafi od Parrot również zapewni wrażenia HD w FPV

Parrot zwyczajnie nie mógł być gorszy od konkurencji i po miesiącu od ruchu DJI, francuska firma zapowiedziała właśnie dodatkowo płatny pakiet FPV Anafi. Jak możecie się spodziewać, jego zastosowanie jest stricte powiązane z dronem Anafi 4K.

Czytaj też: Tak będzie wyglądał Huawei Watch GT 2

Zapowiedź sprowadza się do wspomnianego zestawu, który zapewni nabywcom Anafi 4K możliwość “przeniesienia” się prosto na pokład drona za sprawą gogli. Jednak w nieco dziwacznym, choć z pewnością nie dla Parrota stylu, bo zestaw sprowadza się do rozbudowanych gogli do FPV, w które jednak musimy włożyć swój smartfon i który będzie wyświetlał nam widok z kamery z drona w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 720p.

Rozwiązanie Parrota ma kilka ciekawych dodatków. Jedne z najważniejszych sprowadzają się do trzech trybów pracy – FPV, FPV z hudem i rzutu okiem na to, co znajduje się przed nami bez potrzeby ściągania gogli. Ponadto Anafi FPV zapewnia też dodatkowy plecak, tryb sterowania Arcade, w którym porzucamy możliwość zmieniania wysokości na rzecz sterowania kamerą (po stronie lewej gałki).

Zestaw jest dostępny tak, jak wiele innych produktów Parrota, a więc zawiera w sobie nowe produkty oraz samego drona Anafi. Kosztuje przy tym 799$, a więc o 100$ więcej w porównaniu do wersji bez ulepszenia pod kątem FPV.

Czytaj też: Nowe informacje o Nubia Red Magic 3S

Źródło: New Atlas