WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Paląca gumę Tesla Model 3 jest tym, co trzeba obejrzeć

W kwestii oprogramowania Tesla rządzi, oferując klientom nawet gry, ale tego, czego elektrycznym Modelom naprawdę brakuje, to zdecydowanie możliwości przypalenia swoich opon i zdolności driftowania.

Dlatego właśnie ten Model 3 Tesli jest wyjątkowy – ma do zaoferowania „Burnout Mode”, czyli „na nasze” Tryb Palenia Gumy, który nie jest nawet oficjalny. To prawdopodobnie tylko połączenie niektórych ustawień z menu samochodu, ale na tyle zmyślne, że dotyczy nawet tych nieco ukrytych, które wspólnie umożliwiają nawet driftowanie. Ważne jest jednak to, że ten tryb działa!

Idąc dalej, wiemy, że mający ogromny wpływ na swoją firmę Elon Musk jest znany z tego, że często dodaje nowe tryby do Modeli Tesli na żądanie, więc może i to czeka ten dodatek? Z pewnością byłoby to nie lada gratką dla niektórych amatorów czterech kółek, choć opony zdecydowanie nie polubiłyby tego nowego trybu.

Warto bowiem zaznaczyć, że przez ogromny moment obrotowy w elektrycznych samochodach, to właśnie ogumienie najbardziej dostaje w kość. Powyżej warunki nie są do tego jeszcze takie złe, ponieważ sama nawierzchnia nie sprawia wrażenia najbardziej przyczepnej.

ŹRÓDŁO: Insideevs