Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny MTB dla wymagających. Oto Patrol E-Seven, który zachwyca ramą i amortyzatorami

Elektryczny MTB dla wymagających, Patrol E-Seven,

Firma Patrol zaprezentowała właśnie swój nowy elektryczny MTB o nazwie E-Seven, czyli w praktyce zaawansowany rower górski z myślą o podbijaniu wymagającego terenu. Co ma do zaoferowania? Zgodnie z oczekiwaniami – wiele.

Patrol E-Seven to najnowszy elektryczny rower MTB (eMTB) na rynku

Rama E-Seven została wykonana w stu procentach z włókna węglowego i uzupełniona widelcem Fox 38 E o skoku 180 mm oraz 170-mm amortyzatorem Fox Float X2 w układzie hidden link na tyle. Ciekawym udogodnieniem jest wspornik siodełka X-Fusion Manic, który umożliwia rowerzyście odstawienie go na bok. Poza tym rower jeździ na 29-calowych obręczach SUNringlé z oponami VEE Attack o szerokości 2,5 cala, a moc hamowania zapewniają czterotłoczkowe hamulce tarczowe Shimano z przodu i z tyłu.

Czytaj też: Macie tani elektryczny rower na zakupowym celowniku? Zainteresujcie się KBO Hurricane

Kwestię napędu uzupełnia nowy silnik SHimano Steps EP801 o mocy 250 watów i momencie obrotowym rzędu 85 Nm, który zapewnia trzy tryby jazdy oraz dodatkowe wspomaganie chodu. Poza tym sparowano go z 630-Wh akumulatorem IPX5 zintegrowanym z ramą o nieznanym, jak dotąd, zasięgu. To jednak kwestia miesięcy, aż poznamy wszystkie szczegóły z ceną na czele, bo E-Seven w wersji podstawowej i S zadebiutują na 2023 rok modelowy.