Reklama
aplikuj.pl

PayEye uruchamia płatności okiem we wrocławskim MPK

PayEye uruchamia płatności okiem we wrocławskim MPK

Wrocławski fintech PayEye wprowadza innowacje także w MPK Wrocław, który jako pierwszy na świcie przewoźnik pozwoli nam na płatność okiem!

PayEye rewolucjonizuje komunikację miejską

W Biurze Obsługi Pasażera MPK Wrocław przy ul. B. Prusa 75-79 będzie można dokonać płatności za pomocą oka. Płatność taką wykorzystamy przy zakupie biletów okresowych, a także regulując mandat za przejazd bez biletu. Innowacja jednak nie wyprze tradycyjnych form płatności takich jak kartą czy gotówką.

Prezes MPK Wrocław, Krzysztof Balawejder mówi:

Mawia się, że oczy są zwierciadłem duszy. Jak się okazuje, mogą się sprawdzić także w charakterze karty płatniczej. MPK jedzie z duchem czasu również, gdy wchodzą w grę nowe technologie ułatwiające płacenie w naszym Biurze Obsługi Pasażera. Cieszę się, że taki pomysł narodził się we Wrocławiu.

PayEye zaznacza, że ich system jest bezpieczny dla zdrowia, a także dla naszych finansów, w końcu nikt naszego oka nie podrobi. Także w dobie pandemii jest to bezpieczne, bo transakcja przebiega całkowicie bezdotykowo.

Krystian Kulczycki, prezes PayEye wyjaśnia:

PayEye przenosi konwencjonalne metody płatnicze do technologii przyszłości. Nasze rozwiązanie to po prostu płatność okiem, a razem z nim wygoda, prostota i bezpieczeństwo. Brak gotówki i rozładowany telefon to już nie problem, gdy można zapłacić jednym spojrzeniem. Cieszymy się, że z tej możliwości będą mogli skorzystać pasażerowie MPK Wrocław

Z okazji premiery nowej płatności nie zabraknie też niespodzianek.Rejestrując się wcześniej on-line na payeye.com można dostać zwrot za pierwszą transakcję okiem aż do 50zł, nawet za tę, którą zrobicie w MPK Wrocław.