Reklama
aplikuj.pl

Paysafecard – bezpieczny sposób na anonimowe płatności w internecie

bezpieczny sposób na anonimowe płatności w internecie

Szukasz sposobu, by w łatwy, darmowy i co istotne, anonimowy sposób doładować swoje konto na ulubionych platformach streamingowych? Sprawdź Paysafecard – wiodącego dostawcę nowoczesnych form płatniczych.Czym jest Paysafecard i dla kogo jest to najlepsza propozycja na wykonywanie płatności internetowych?

Czym jest paysafecard?

Zakup nowej gry na swoim koncie Playstation Plus? Wykupienie kolejnych miesięcy subskrypcji na Netflix? A może chęć wypróbowania nowych płatnych usług dostarczanych przez inne platformy streamingowe? Dzisiaj internet daje nam nieskończone możliwości spędzania czasu bez względu na nasz wiek, zainteresowania czy preferencje. Wszystkich jednak łączy jedna rzecz – za takie usługi musimy zapłacić.

I właśnie tutaj warto wspomnieć o nowoczesnej usłudze paysafecard online. To partner serwisu Moje płatności, który zapewnia bardzo intuicyjny i prosty w użyciu system prepaid bez potrzeby podawania danych osobowych. Każdy z nas boryka się z problemem ciągłego dzielenia się swoimi wrażliwymi danymi – nazwiskiem, miejscem urodzenia, numerem telefonu, czy danymi karty. Z paysafecard nie musimy tego robić – w końcu możemy korzystać z ulubionych serwisów bez potrzeby podawania danych osobowych.

Dlaczego paysafecard?

Istnieje kilka niezwykle ważnych korzyści wynikających z korzystania z systemu płatności paysafecard. Przede wszystkim jest to bezpieczny i akceptowalny przez setki sklepów i firm system płatności, w którym nie podając wrażliwych danych, możemy liczyć na szybki dostęp do wszystkich usług, na które mamy ochotę. Każda transakcja jest wnikliwie analizowana przez dostawcę usługi płatności, co zwiększa jej wiarygodność i redukuje ryzyko jakichkolwiek nadużyć.

Z pewnością przyzwyczailiśmy się do korzystania z błyskawicznych systemów płatności – my wykonujemy transakcje, a środki od razu są na koncie sprzedającego. Tak samo jest w przypadku paysafecard. Kupujemy kartę na dowolną kwotę w serwisie Moje płatności, realizujemy konkretne zlecenie zakupu i już – wszystko jest dostępne do naszej dyspozycji. Usługa płatnicza paysafecard nie pobiera od nas żadnych dodatkowych opłat i jest ogólnie akceptowalnym środkiem płatniczym w Polsce i na świecie.

Dla kogo paysafecard to idealna propozycja?

Nowoczesna usługa płatności paysafecard to usługa, którą doceni każdy miłośnik nowoczesnych technologii. Wszystko może odbywać się zdalnie, bez wychodzenia z domu. Jeśli zależy nam na czasie, już w ciągu kilkunastu minut możemy doładować kartę, zapłacić nią w internecie i cieszyć się nowymi grami lub usługami, które właśnie nabyliśmy.

Jednak paysafecard, w przeciwieństwie do innych nowoczesnych usług płatności jest dedykowana wszystkim osobom, które szczególnie mocno chcą chronić swoją tożsamość, lub z różnych względów nie posiadają, lub nie chcą podawać numeru konta. To świetna alternatywa, by móc korzystać z dobrodziejstw usługodawców e-commerce i platform streamingowych, nie łącząc przy okazji ich ze swoją kartą kredytową lub innymi danymi, które chcemy pozostawić dla siebie.

Jak kupić kartę paysafecard?

W serwisie Moje płatności zakup karty paysafecard jest dziecinnie proste i nikomu nie sprawi problemu. Przede wszystkim musimy wybrać kwotę transakcji. Ile chcemy doładować? 20 złotych? 50? A może 200 złotych, by cieszyć się pełnią oferty kilku platform streamingowych?

Następnie musimy uzupełnić krótki formularz i wybrać bank, z którego dokonamy błyskawicznego doładowania konta. To wszystko! Już po chwili paysafecard będzie doładowana, a my możemy cieszyć się pełnym dostępem do wybranych przez siebie usług.

Artykuł sponsorowany.