WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pełny zwiastun filmu To: Rozdział 2 – Pennywise desperacko pragnie zemsty

Zdecydowanie proza Stephena Kinga stanowi świetny materiał na scenariusz do horroru, co zresztą widać patrząc na ilość nakręconych i planowanych ekranizacji. Jedną z nich jest właśnie To, które doczekało się kolejnej, udanej wersji. Na razie widzieliśmy pierwszą część i z niecierpliwością oczekujemy drugiej. Zwłaszcza, gdy zobaczyliśmy pełny zwiastun filmu To: Rozdział 2. Zobaczcie sami!

Czytaj też: Pierwszy zwiastun Kotów zapowiada dziwną adaptację klasycznego musicalu

Wydany wcześniej trailer był właściwie tylko jedną, nieco poucinaną sceną, która i tak robiła wrażenie niepokojącym klimatem. Teraz jednak dostajemy pełny zwiastun filmu To: Rozdział 2 i już możemy szykować się na przerażający seans. Oczywiście akcja dzieje się 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Dorośli już członkowie Klubu Frajerów powracają do Derry, gdzie zmierzą się nie tylko z trudnymi wspomnieniami, ale przede wszystkim z Morderczym Klaunem. Okazuje się, że Pennywise nie próżnował i przez ostatnie lata knuł zemstę. Nasi bohaterowie będą musieli nieźle się namęczyć, by ostatecznie go pokonać.

Wygląda również na to, że Warner Bros. i New Line postarało się, by produkcja zasługiwała na kategorię wiekową R. Oprócz niesamowitych ilości krwi, w jednej ze scen prawdopodobnie zobaczymy jak Pennywise chcąc dręczyć Billa będzie zabijał dziecko.

Zresztą zobaczcie sami

W role dorosłych członków Klubu Frajerów wcielą się: Jessica Chastain,  James McAvoy, Bill Hader, Andy Bean i Jay Ryan, a Morderczego Klauna ponownie zagra Bill Skarsgard. Młoda obsada również się pojawi, ale już w retrospekcjach.

Pełny zwiastun filmu To: Rozdział 2 – Pennywise desperacko pragnie zemsty

Polska premiera horroru To: Rozdział 2 już 6 września.

Czytaj też: Mroczne materie zachwycają w pierwszym zwiastunie

Źródło: comicbookmovie.com