Pięć elektrycznych szczoteczek wartych uwagi

Pięć elektrycznych szczoteczek wartych uwagi
Akcja partnerska

Zęby, tak jak zdrowie, mamy tylko jedno, dlatego jeśli nie jesteśmy specjalnymi wirtuozami czyszczenia naszych zębów manualnymi szczoteczkami, warto sięgnąć po coś lepszego. Poniżej znajdziecie pięć elektrycznych szczoteczek wartych uwagi.

Oclean X Pro – 210 zł

Szczoteczka niszowej firmy Oclean, która pnie się na rynku w górę, profesjonalnie czyści jamę ustną, oferując dotykowy ekran LCD, dzięki któremu użytkownicy mogą wybrać 4 tryby czyszczenia i dostosować intensywność w zależności od osobistych nawyków. Oclean Xpro oferuje monitorowanie 8 stref, a wyniki wyświetlane są bezpośrednie na ekranie szczoteczki do zębów. Dzięki temu możemy zobaczyć, o które zęby nie dbamy aż tak dobrze.

Aplikacja Oclean na iOS i Androida ma wbudowanych prawie 20 rodzajów planów szczotkowania zębów, obejmujących wiele celów pokroju czyszczenia zębów, ich wybielania i masażu dziąseł. Użytkownicy mogą wybrać własne plany szczotkowania zębów za pośrednictwem aplikacji lub dostosować własny plan szczotkowania zębów.

Firma Oclean optymalizuje i aktualizuje oprogramowanie sprzętowe szczoteczki do zębów na podstawie opinii użytkowników, a sama szczoteczka Oclean Xpro obsługuje aktualizację online za pośrednictwem aplikacji.

Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 – 1000 zł

Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 ma cztery wyjątkowe główki szczoteczki do ukierunkowanego czyszczenia w zależności od różnych sytuacji szczotkowania. Oferuje funkcję Bluetooth i łączność z aplikacją, jak również monitorowanie aż 12 obszarów jamy ustnej w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji.

Dane dotyczące szczotkowania zębów można zapisać i przechowywać w pamięci aplikacji 7 dni. Szczoteczka wyposażona jest w czujnik nacisku, jeśli zbyt mocno naciskasz na zęby i dziąsła, szczoteczka upomni Cię o zmniejszeniu intensywności.

Oral-B iO9 – 1000 zł

Główną cechą nowej szczoteczki elektrycznej Oral-B iO jest elektroniczny ekran i śledzenie szczotkowania w czasie rzeczywistym i w 3D. Ekranem należy sterować za pomocą fizycznych przycisków, gdzie znajdziemy 7 trybów szczotkowania, które mogą zaspokoić ogólne potrzeby czyszczenia.

Jednocześnie szczoteczka posiada funkcję wykrywania martwych punktów, która dzieli jamę ustną na 6 obszarów do monitorowania, ale wielu użytkowników zgłasza, że ​​monitorowanie w czasie rzeczywistym jest opóźnione.

Oral-B Genius 9000 – 600 zł

Oral-B Genius 9000 jest dostarczany z różnymi główkami szczoteczki, umożliwiając eksperymenty i dobranie główki wedle własnych preferencji. Nie zabrakło w niej modułu Bluetooth z myślą o podłączeniu do aplikacji, dzięki której możecie monitorować pozycję i nacisk szczoteczki w czasie rzeczywistym.

Oral-B Genius X 10000 – 700 zł

Oral-B Genius X 10000 ma 6 trybów czyszczenia i jeśli przyrównamy ją do Oral-B iO9, jej wadą jest brak elektronicznego ekranu. Jednak monitorowanie zębów i inne funkcje są takie same jak w przypadku iO9, choć i tutaj mają tendencję do opóźnień w aplikacji.

Materiał powstał we współpracy z firmą MC Mart.