Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze spojrzenie na Dacia Sandero 2021

Pierwsze spojrzenie na Dacia Sandero 2021
Pierwsze spojrzenie na Dacia Sandero 2021

Model Sandero w ofercie Dacia przygotowuje się już powoli do wprowadzenia swojej rodziny do nowej generacji, a my dostaliśmy właśnie pierwszą okazję do rzucenia okiem na ten twór. Poznajcie więc model Dacia Sandero 2021, który swoje oblicze usilnie skrywa pod kamuflażem. 

Czytaj też: Podkręcenie Supra 2020 do 1000 KM nie jest proste

Ten mały hatchback Dacii jest w sprzedaży od 2012 roku i choć nie zaliczył wielu wielkich aktualizacji, to w 2018 roku cieszył się najlepszym rokiem sprzedaży na europejskim rynku. Renault (to do niego należy marka Dacia) słusznie więc postanowił odświeżyć tę serię i najwidoczniej zaprezentuje jej nową wersję pod koniec przyszłego roku.

Dacia Sandero kolejnej generacji trafi więc na rynek w ramach 2021 roku kalendarzowego i najciekawsze jest to, że pomimo całych 9 lat i tak nie zrewolucjonizuje formuły Sandero. Chociaż kształt nieco się zmienił z maską, zaokrąglonym przodem, szerszym wyglądem i ulepszeniami detali (nowoczesne klamki) na czele, to duch tego modelu nie został utracony w ramach nowości. Pytanie tylko, co będzie podstawą dla kolejnego Sandero? Ta po prostu musi się doczekać wymiany, bo obecny model bazuje na tej, która jest już z nami od 2002 roku.

Dlatego też konfiguracja i specyfikacja silników nie jest w ogóle znana.

Czytaj też: Poznajcie BMW M8 Gran Coupe, czyli przeciwnika Porsche Panamera

Źródło: Auto Express