Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy pierwsze szczegóły specyfikacji składanego Oppo Find Fold

składany oppo, Poznaliśmy szczegóły specyfikacji składanego Oppo Find Fold

Rok 2021 przyniesie nam jeszcze kilka premier składanych smartfonów z Galaxy Z Fold3 na czele. Wśród nich będzie również składany Oppo Find Fold. Co o nim wiemy?

Oppo Find Fold to prawdopodobna nazwa składanego smartfona tego producenta

Wyścig o dostarczenie nam najlepszego składanego smartfona trwa w najlepsze. Wśród nich jest również Oppo, który w swoim dorobku ma w pełni działający prototyp zwijanego Oppo X. Według doniesień w drugim kwartale tego roku mamy dostać rozwiązanie składane, które ma ponoć nosić nazwę Oppo Find Fold. Teraz do sieci wyciekły pierwsze szczegóły techniczne tego modelu, pochodzą one ponoć ze źródła wewnątrz firmy, ale i tak musimy brać je z dużą dozą dystansu.

Czytaj też: Poznaliśmy specyfikację OnePlus Nord 2. Jak się zapowiada?

Urządzenie otrzyma topowy chipset Snapdragon 888 i spekuluje się, że na pokładzie znajdzie się co najmniej 12 GB pamięci RAM zapewne z 256 GB pamięci wbudowanej. Przecieki wskazują, że składany wyświetlacz Oppo będzie się składał do wnętrza obudowy z dopełnieniem w postaci zewnętrznego ekranu. Wewnętrzny wyświetlacz OLED ma być wykonany w technologii LTPO, a źródło podaje, że częstotliwość odświeżania ma wynosić do 120 Hz.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy A22 4G. Co oferuje ten średniak bez 5G?

Warto też wspomnieć, że inne źródła podają, że składany Oppo zadebiutuje jednak dopiero w przyszłym roku. Powodem mają być opóźnienia podczas współpracy z Samsungiem w sprawie wyświetlacza. Gdzie leży prawda? Trudno powiedzieć. Zapewne musimy poczekać na dalsze przecieki, a najlepiej na jakieś oficjalne informacje.