Reklama

Pierwszy plakat 6. sezonu The 100

Pierwszy plakat 6. sezonu The 100

Pod koniec kwietnia swoją premierę będzie miała kolejna odsłona postapokaliptycznego serialu od The CW. Aby to uczcić stacja wydała dla fanów pierwszy plakat 6. sezonu The 100.

Czytaj też: Zwiastun 3. sezonu Stranger Things

Wszyscy, którzy obejrzeli poprzedni sezon pamiętają, że pod koniec wszyscy ocaleli poddali się hibernacji. Ich celem było obudzenie się, gdy na Ziemi pojawią się dogodne warunki do życia. Zamiast paru lat minęło ich aż 125.  Po przebudzeniu Bellamy i Clarke dowiedzieli się, że Monty oraz Harper nie zasnęli razem z nimi. Co więcej, mieli syna Jordana, i to właśnie on ich wybudził. Na przestrzeni lat życie na Ziemi się nie odradzało, więc Monty postanowił poprowadzić bohaterów na nową planetę.

Pierwszy plakat 6. sezonu The 100 Pokazuje Clarke, główną bohaterkę serialu, a także dziwną budowlę na szczycie wzgórza. Wkoło niego rozciągają się kolorowe pola/ ogrody (?). Całość składa się z właściwej połowy grafiki i jej lustrzanego odbicia tworząc symetryczny obraz opatrzony hasłem :

Face Your Demons

Pierwszy plakat 6. sezonu The 100

Monty miał nadzieję, że na nowej bohaterowie będą mogli znaleźć bezpieczny dom i staną się w końcu tymi „dobrymi”. Czy tak właśnie będzie? A może po tym, co przeżyli na Ziemi nie będą potrafili żyć inaczej. Fani doskonale pamiętają drogę, jaką Bellamy, Clarke i reszta przeszli na przestrzeni 5 sezonów. Podejmowali oni brutalne decyzje, zabijali i dopuszczali się okropnych czynów. Czy na szczycie góry znajdą odkupienie, a może to właśnie tam dokona się ostateczna zagłada rasy ludzkiej. Cóż, dowiemy się tego już za miesiąc.

Czytaj też: Zwiastun 2. sezonu The Chilling Adventures of Sabrina

Źródło: cbr.com