Reklama

Pierwszy plakat Jokera i data premiery zwiastuna

Pierwszy plakat Jokera i data premiery zwiastuna

W końcu dostaliśmy pierwszy plakat Jokera od Todda Phillipsa. Jednak to nie wszystko, przy okazji reżyser ogłosił, kiedy zobaczymy zapowiedź filmu.

Czytaj też: Scenariusz filmu Joker był wielokrotnie zmieniany. I to podczas kręcenia scen

Todd Phillips podzielił się zdjęciem Joaquina Phoenixa jako Jokera na swoim Instagramie. Plakat opatrzony jest hasłem „ PUT ON A HAPPY FACE”  i datą premiery filmu. Choć nie widzimy całej twarzy aktora, to i tak trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę fajnie. Jakby tego było mało, Phillips zapowiedział również, że jutro – 3 kwietnia – w sieci zadebiutuje pierwszy zwiastun Jokera. Będzie to zapewne teaser, ale na pewno rzuci nam trochę światła na zbliżającą się produkcję.

Zobaczcie pierwszy plakat Jokera

Pierwszy plakat Jokera i data premiery zwiastuna

W ubiegłych tygodniach krążyły pogłoski, że zwiastun ma ukazać się na Prima Aprilis, czyli 1 kwietnia. Jak sami mogliśmy zauważyć, nic takiego się nie wydarzyło. Jednak plotki niewiele się myliły, a premiera trailera odbędzie się jutro.

Przypomnijmy, że Joker od Todda Phillipsa ma zmienić nasze postrzeganie jednego z największych złoczyńców DC. Film opowie historię Arthura Flecka przybliżając wydarzenia, które sprawiły, że stał się psychotycznym superzłoczyńcą znanym jako Joker. Według Warner Bros. film będzie niezależną opowieścią i nie będzie funkcjonował w ramach uniwersum. Choć wcześniej pojawiały się zdjęcia i materiały wideo, to nadal niewiele wiemy na temat filmu. Miejmy nadzieję, że teaser choć trochę ujawni, czego możemy się spodziewać.

Todd Phillips jest nie tylko reżyserem, ale również współ autorem scenariusza. W tytułowego Jokera wcieli się Joaquin Phoenix. Na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak: Robert De Niro, Mark Maron, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen i Bill Camp.

Joker zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych 4 października, polska data premiery jeszcze nie została ogłoszona.

Czytaj też: Zdjęcia z planu Birds of Prey. Pojawi się Joker?

Źródło: cbr.com