WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Pierwszy zwiastun filmu Dolittle z Robertem Downey’em Jr. w roli głównej

Pierwszy zwiastun filmu Dolittle z Robertem Downey’em Jr. w roli głównej

Robert Downey Jr. powraca do nas jako rozmawiający ze zwierzętami lekarz, który wraz ze swoimi pupilami przeżyje niesamowite przygody. Pierwszy zwiastun filmu Dolittle zapowiada bardzo ciekawą historię nie tylko dla młodszych widzów.

Czytaj też: Gry Ubisoftu jako bajki dla dzieci – Watch Dogs i Blood Dragon jak Disney Channel?

Znany przede wszystkim z roli Iron Mana w filmach Marvela, Robert Downey Jr. wcieli się teraz w zupełnie inna postać. Universal Pictures zaprezentowało nam pierwszy zwiastun filmu Dolittle, w którym aktor wcieli się w tytułową postać rozmawiającego ze zwierzętami lekarza.

Zobaczcie sami

W sieci ukazał się również oficjalny plakat filmu Dolittle

Pierwszy zwiastun filmu Dolittle z Robertem Downey’em Jr. w roli głównej
I opis fabuły:

Po stracie żony, ekscentryczny doktor John Dolittle (Robert Downey Jr.), czołowy weterynarz w wiktoriańskiej Anglii zamyka się od świata w swojej posiadłości. Jego jedynym towarzystwem są egzotyczne zwierzęta, które zgromadził na przestrzeni lat. Jednak, gdy młoda królowa nagle choruje, Dolittle musi opuścić swój dom i wyruszyć na przygodę w kierunku mitycznej wyspy, na której znajduje się lek. Odzyskuje powołanie i odwagę, jednocześnie przeżywając magiczne przygody i spotykając dawnych adwersarzy.

W podróży doktorowi pomoże samozwańczy praktykant (Harry Collett) i przedziwni zwierzęcy pomocnicy. Wśród nich znajdziemy m.in. strachliwego goryla (Rami Malek), entuzjastyczną, ale nieco przygłupią kaczkę (Octavia Spencer), spierający się duet stworzony z cynicznego strusia (Kumail Nanjiani) i pozytywnie zakręconego niedźwiedzia polarnego (John Cena) oraz twardej papugi (Emma Thompson), która jest przy okazji najbardziej zaufanym partnerem Dolittle’a.

Prócz Iron Mana na ekranie pojawi się również Antonio Banderas, Michael Sheen i Jim Broadbent. Natomiast głosu użyczą: Marion Cotillard, Frances de la Tour, Carmen Ejogo, Ralph Fiennes, Selena Gomez, Tom Holland i Craig Robinson.

Dolittle trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku.

Czytaj też: Aston Martin z poczwórnym wystąpieniem w James Bond No Time to Die

Źródło: comicbookmovie.com