WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwszy zwiastun nowego Borderlandsa! Borderlands: Mask of Mayhem?

Powiedzieć, że czekam na nowego Borderlandsa, to tak, jakby nic nie powiedzieć – ja tego lootshootera zwyczajnie pragnę! Po latach oczekiwania wreszcie mogę… wprawdzie nadal czekać, ale w spokoju, bo po pierwszym zwiastunie zapowiedzi od Gearbox mogę spać spokojnie w kwestii przyszłości serii. Nadchodzi (prawdopodobnie) Borderlands: Mask of Mayhem!

Studio opublikowało bowiem niepubliczny, krótki film, który jasno wskazuje na kolejną odsłonę cyklu Borderlands, zaostrzając nam apetyt przed jutrzejszą pełną prezentacją o godzinie 19:00 czasu polskiego podczas streamu z PAX East. Na samym materiale dzieje się dużo, choć w tonie stonowanego połączenia czerni i bieli, ukazującej nam zarówno nieznane, jak i znane twarze z uniwersum:

Tak naprawdę nie wiemy wiele na temat Borderlands 3 lub Borderlands: Mask of Mayhem (nie znamy nawet tytułu!), ale jednego możemy być pewni – powstawał przez przynajmniej pięć lat, więc możemy oczekiwać solidnej dawki rozwałki i zabawy. Byleby Gearbox nie przesadził z datą premiery…

Czytaj też: Gwint na smartfonach – marzenia graczy się spełniają

Źródło: YouTube