WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Piotruś Pan – audiomusical Studia Buffo już na Empik Go!

Piotruś Pan – audiomusical Studia Buffo już na Empik Go!

Piotrusia Pana kojarzy chyba każdy. Głównie dzięki bajkom, ale przecież jest jeszcze książkowy pierwowzór autorstwa Jamesa M. Barrie’go. To właśnie na jej podstawie powstały filmy, inne książki, a także kultowy spektakl Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Teraz na Empik Go dostaniecie możliwość przesłuchania słuchowiska stworzonego przez zespół Studia Buffo. Produkcja zadebiutuje w aplikacji Empik Go już 24 listopada.

Piotruś Pan – z desek teatru do aplikacji streamingowej

Spektakl Piotruś Pan przeszedł już do historii musicali. Za jego reżyserię odpowiadał Janusz Józefowicz, za muzykę Janusz Stokłosa, a za błyskotliwe teksty Jeremi Przybora. Teraz miłośnicy tego dzieła, a także fani spektaklów audio będą mieli okazję cieszyć się Piotrusiem Panem w aplikacji Empik Go, a także na płycie. Oczywiście taka forma przekazu wymagała od twórców prowadzenia lekkich zmian.

Janusz Józefowicz tłumaczy:

Scenariusz musicalu „Piotruś Pan” w wersji audio został wzbogacony o teksty narratora (w tej roli Natasza Urbańska), które opisywały sytuację, w jakiej znaleźli się bohaterowie. Nagraliśmy też na nowo sceny dialogowe i dokonaliśmy pewnych modyfikacji formy libretta

To jednak stanowiło kolejne wyzwanie, a Piotruś pan staje się teraz prawdziwą ucztą dla wyobraźni. Ta uniwersalna historia trafi zarówno do młodszych, jak i starszych odbiorców. Zaś pięknie wykonane utwory muzyczne z pewnością przypadną do gustu każdemu fanowi musicali.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News